Anasayfa » Sahillerden renkli görüntüler…

Sahillerden renkli görüntüler…

Turizm sezonunun yoğun olarak devam ettiği Bodrum’da aşırı sıcaklardan bunalan yerli ve yabancı turistler hafta sonu sahillere ve koylara akın etti.

Kavurucu sıcaktan korunmak isteyen yerli ve yabancı turistlerin ilginç görüntüleri objektiflere yansıdı, kimi köpeği ile denize girdi kimi 45 derece güneş altında hem yüzdü hemde öpüştü,tatilin tadını çıkardı.

Bodrum’da turizm sezonunda özellikle Avrupa ülkelerinden yoğun olarak gelen turistler ilçedeki turistler tesisleri doldurdu.
Doluluk oranının yüzde 100’le ulaştığı ilçede artan sıcaklar nedeniyle yerli ve yabancı turistler sahillere ve koylara akın etti.

Aşırı sıcak altında denizden çıkmayan turistler su sporları yaparak serinlemeye çalıştı. Rus kadın turistlerin deni ortasında güreş tutmaları ise ilgi ile izlendi.

KÖPEKLERİ İLE DAKİKALARCA YÜZDÜLER

Bodrum Ege Yatçılık Limited Şirketi’nde çalışan 30 yaşındaki turizmci Gözde Ersoy’da 6 aylık Labrador cinsi Armin isimli köpeği ile yaklaşık yarım saat kadar sürdü. Ersoy denizden çıkmak istemediğini belirterek “Hava sıcaklığı mevsim normallerinin çok üzeninde seyrediyor, bu nedenle bırakın tatile gelenleri burada yaşayanlar bile büyük sıkıntı çekiyor, ama yinede Bodrum gördüğünüz gibi çok neşeli ve keyifli, köpeğim Arminle serinlemek için denize girdik ve dakikalarca çıkmak istemedik” dedi.

Denize girenler arasında 220 kiloluk bir tatilcinin yanında ikisi kadın üç kişinin birbirlerine sarılmalarına rağmen dev cüsseli kişinin çapına erişemedikleri görüldü.

Bodrum’da hava 45 derece hava ve 22 derece deniz suyu sıcaklığının hafta  ortasına kadar devam edeceği belirtildi.

Hakkında

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*