Anasayfa » Rezzan ŞEBİN » REZZAN ŞEBİN YAZDI…“YENİ RÜZGARLARA YELKEN AÇACAĞIM”
BU

REZZAN ŞEBİN YAZDI…“YENİ RÜZGARLARA YELKEN AÇACAĞIM”

Değerli okurlar;

2013 yılının başında Arena Bodrum Gazetesi’ne başladığımda “Yeni Rüzgarlara Yelken Açtım…” diye başlık atarak, Yarımada Gazetesi’nden ayrılışımı yazmıştım. Şimdi de “Yeni Rüzgarlara Yelken Açacağım” diyorum. Şimdilik rüzgarın çıkmasını bekliyorum.

Yine o gün yazdıklarımın ana teması “Arena Bodrum’un demokrat, yansız ve taraf olmayan habercilik anlayışı” idi. Bu çizgisinden asla taviz vermedi, vermedik. Tüm partilere eşit mesafede yaklaşarak haberlerine yer verdik. Yazmak isteyen her görüşten köşe yazarlarına sayfalarımızı açtık. Tercih ve yorumu okura bıraktık. Bu bakış açımıza, yayın politikamıza verdiğiniz destek için sizlere, editör olarak bana bu hazzı yaşatan, Arena Bodrum imtiyaz sahibi Abdülkadir Sevindik’e de ayrıca teşekkür ediyorum. Yaşadığım kişisel sorunlarımda, acılı günlerimde gösterdiği dostluk, o günlerimi en az hasarla aşmamdaki yol arkadaşlığı için de ayrıca buradan teşekkür ediyorum.

Peki, yollar ayrılıyor mu? Fiziken ayrılsam da, gönlüm neredeyse çocuğum gibi gördüğüm ve emek verdiğim Arena Bodrum’da olacak. Sizlerle ise, bir gün bir yerlerde buluşmak üzere…Hoşçakalın…

Saygılarımla…

Rezzan Şebin

Hakkında Arena Bodrum

2 yorum

  1. Reyhan Bayındır Gönenç

    Ne güzel bir ayrılış ve yazısı… Günümüz medyasında alışık olmadığımız türden bir veda. Her iki tarafı da kutlarım. Sevgili Rezzan Şebin pruvan neta olsun!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*