reklam
AnasayfaAnasayfam Yap Favorilere Ekle
Flash dosyas� bulunamad�.
Bodrum
+18°C

Y�k.: +18°

D��.: +13°

Cu, 30.03.2012
OKULLARIMIZ DEPREME DAYANIKLI MI?

Cafe Di Dolce- Yalıkavak PalMarina’da

30 Tem 2012 Pts 17:59
Bu haber 460 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

22 yıllık pasta ve özel kutlama geleneği Bodrum’da yeni mekanında keyifli bir parti ile açıldı 

Gelişen hizmet ve marka hedefleri doğrultusunda; Kuruçeşme- Vaniköy şubelerinin yanı sıra 2010 yılından bu yana Bodrum’da da kişiye özel tasarımları ve özel davetlere catering hizmetleri  veren ‘Dolce’ artık ‘Cafe di Dolce’ konseptiyle  Yalıkavak-PalMarina’da açıldı.

Açılış Davetine Nilgün Ertuğ’un uzun yıllar hizmet verdiği dostları ve cemiyet hayatının seçkin isimlerinden Sibel Vatandost, Fulya- Doğan Gündoğdu, Ferda Sarıyer, Ayşe Engin, Kazım Ak, Sibel Savacı, Şeref Has, katıldı. 

Dolce – Yalıkavak PalMarina, kişiye özel tasarımlarıyla evlere, teknelere ve özel davetlere sunduğu hizmetlerini, sadeliğin ve tazeliğin içinde şık lezzet ve servisleri, siparişe özel butik pastaları,  köy ekmekli sandviçlerden özel simit, kruvasan ve minik açmalara kadar tuzlu çörek ve atıştırmalıkları, birbirinden lezzetli tatlı çeşitleri, el yapımı çikolataları ile hizmet vermeye devam edecek. 

Cafe Di Dolce’nin şık ortamında çok özel Panini sandviç çeşitleri, salata ürünleri ve şefin o güne özel çıkarttığı atıştırmalıklar günlük cafe menüsü olarakta müşterilerini bekliyor.

 

 

Bir Cevap Yazın