Anasayfa » DİĞER » Foto Galeri » BODRUMSPOR GECESİNE “BÜYÜK” KATILIM…
012[1]

BODRUMSPOR GECESİNE “BÜYÜK” KATILIM…

Geleneksel Bodrumspor Dayanışma Gecesi Ramada Otel’de yaklaşık 1000 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Yemek sırasında yapılan açık artırma ile Bodrumspor’un oyuncularının imzalı forma ve topu, dünya şampiyonu Anıl Çetin’in imzalı forması açık arttırma ile satıldı. 

06Gümbet’te hizmet veren Ramada Otel’de gerçekleştirilen Geleneksel Bodrumspor Dayanışma gecesi renkli görüntülere sahne oldu. Gecede Bodrumspor yönetimi tarafından Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan’a teşekkür plaketi verildi. Bu esnada Başkan Kocadon, Bodrumspor’un taraftar grubu Asi Tayfa’nın sahaya girme cezasının kalktığını açıkladı.

14

Asi Tayfa üyeleri ise Kocadon’un bu sürprizini “En büyük başkan bizim başkan” sloganlarıyla kutladı. Bodrumspor gecesine katılan belediye başkanları, gecenin ilerleyen saatlerinde piste çıkarak Kerimoğlu ve Sepetçioğlu zeybeği oynadı. Bodrumspor Wushu Takımı’nın gösterisi ise ayakta alkışlandı Gecede, Bodrumspor yararına düzenlenen açık artırmada, tüm futbolcuların imzaladığı iki adet Bodrumspor forması, imzalı futbol topu ve Dünya Şampiyonu Anıl Çetin’in şampiyonada giydiği ve imzasının bulunduğu tişört  satışa sunuldu. Açık arttırmada ilk sunulan futbolcuların imzasının olduğu  Bodrumspor formasını Bodrum Kaymakamı  Mehmet Gödekmerdan 5 bin liradan açılan artırmaya en son 10 bin lira teklif vererek aldı. Diğer formayı ise Bodrum Mavi Ay Gaz Dağıtım Şirketi Sahibi Aydın Güven 6 bin liradan satın aldı. Futbolcuların imzaladığı top ise açık artırmada Efe Mimarlık’tan Fatih Efe tarafından satın alındı.

10

Açık arttırmanın en çok ilgi gören ürünü ise Bodrum Belediye Yelken Kulübü’nden Anıl Çetin’in Dünya ve Avrupa Şampiyonluğunu elde ettiği Laser 4.7 Şampiyonası’nda giydiği forma oldu. Anıl’ın forması üzayedenin en yüksek ücretle satılan parçası oldu. Çetin’in formasını, Ağanlar Tersanesi Sahibi MHP’li Mazlum Ağan 15 bin liraya satın aldı. Bodrumspor Dayanışma gecesinde kulübe bağış yapanlar arasında Trabzonspor Kulübü eski başkanı 16Sadri Şener ile Ali Pamir de vardı. Şener ve Pamir, Bodrumspor için 10’ar bin lira bağış yaptılar. Gecede toplam 56 bin lira Bodrumspor’un kasasına girdi.

Bodrumspor Kulübü yararına düzenlenen dayanışma gecesine Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire, Göltürbükü Belediye Başkanı Halil 15İbrahim Kaynar, Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın’ın yanı sıra CHP İlçe Başkanı Recai Seymen, MHP İlçe Başkanı Asım Başaran, Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Hayati Keskin, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün, Trabzonspor eski Kulüp Başkanı Sadri Şener, Denizciler Derneği Başkanı Mustafa Demiröz ile Bodrum’un tanınmış simaları, işadamları, siyasetçi ve esnaflar katıldı.
Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, geceye destek veren herkese teşekkür ederken, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da, Bodrumspor’da 1 numaralı formanın sahibi olduğunu belirterek “Beni bu takımın kalesinde de görebilirsiniz, denizde yüzerken de, tenis oynarken de görebilirsiniz. Sporun her dalında beni görebilirsiniz. Çünkü, biliyoruz ki bir kente elektrik gelir, yol gelir, su gelir ama her şeyden önemlisi spor yapan sağlıklı nesiller yetiştirmektir” diye konuştu.
Haber, Fotoğraf: İlke İşisağ

03

 11 09 0507 13 12 02 04

Hakkında serkan

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*