Anasayfa » DİĞER » Foto Galeri » 7 KITANIN GÜZELLERİ BODRUM’DA
GÜZELLER

7 KITANIN GÜZELLERİ BODRUM’DA

Bodrum’da düzenlenecek olan “Miss 7 Continents” (7 Kıtanın Güzeli) yarışmasına katılan güzeller, yarışma öncesinde Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Başkan Kocadon, güzellerle sohbet ederek yarışmada başarılar diledi.

Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle Jolly Tour ve İsis Otel tarafından düzenlenen “7 Kıtanın Güzeli” yarışması için Bodrum’da bulunan 22 ülkenin güzeli, yarışma öncesinde Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile makamında bir araya geldi. Ülkelerinde mankenlik ve modellik yapan güzeller, bu yıl yedinci kez gerçekleştirilecek etkinlik için 6 Mayıs’tan itibaren Bodrum’da kampa girdi. 13 Mayıs Çarşamba akşamı Bodrum Kalesi’nde gerçekleşecek yarışma öncesinde kendisini ziyaret eden güzellere Bodrum’u nasıl bulduklarını soran Başkan Mehmet Kocadon’a, Bodrum’a ilk kez geldiklerini ve çok beğendiklerini söyleyen güzeller, tatil için de Bodrum’a gelmek istediklerini belirttiler.

GÜZELLER.jpg2Güzeller ayrıca yarışma öncesinde stres atmak için gezindikleri, yüzüp güneşlendikleri, Bodrum guletiyle çıktıkları mavi yolculukta, Bodrum’un koylarının güzelliğine hayran kaldıklarını, dalış ve at binme gibi etkinliklerle de eğlenceli vakit geçirdiklerini ifade ettiler.

Ziyaret sonunda güzellere ve organizasyon görevlilerine kendi elleriyle şeker ikramında bulunan Başkan Mehmet Kocadon, daha sonra bir arada hatıra fotoğrafı çekildi.

Hakkında Arena Bodrum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*